14 marca 2019, godz. 19:00
47

Witold Ziemiszewski
(ur. 1967, Pabianice)

"Rzeki", 2014 r.

akryl/płótno, 160 x 160 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"RZEKI" 2014 | WITEK | ZIEMISZEWSKI | 160 x 160 | akryl'

Cena wylicytowana: 1 300
Estymacja: 2 000 - 3 800
Polem twórczych poszukiwań Ziemiszewskiego są przyroda, natura i kosmos – w całej swojej złożoności. Artysta uprawia twórczość z zakresu malarstwa, sztuki video oraz instalacji interaktywnych. W swoich obrazach posługuje się syntezą pejzażu, tworząc abstrakcyjne, wodne przestrzenie.

ID: 67418