14 marca 2019, godz. 19:00

Bartosz Kokosiński
(ur. 1984, Siewierz)

Z cyklu „Przegięte obrazy”, 2007-08 r.

olej/płótno, 70 x 112 x 5 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Bartosz Kokosiński 2007/2008 | Z cyklu “Przegięte obrazy”, olej, 76,5 x 52 x 70 cm (97 x 65 cm)’

Cena wylicytowana: 3 000
Estymacja: 3 000 - 6 000
W 2004 roku ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Dąbrowie Górniczej. Studiował na Wydziale Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 2009 uzyskał dyplom w pracowni Andrzeja Bednarczyka i Witolda Stelmachniewicza. Uczęszczał na zajęcia Grzegorza Sztwiertni oraz Konrada Kuzyszyna. Głównie zajmuje się obrazem i obrazowaniem. Wykorzystując malarstwo i kolekcje przedmiotów tworzy obrazy pożerające rzeczywistość.

ID: 68253