14 marca 2019, godz. 19:00

Michał Slezkin

“Entanglement” z serii “Łuki i Linie”, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 80 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘ENTANGLEMENT | LINES AND CURVES SERIES | 2017 | Michał Slezkin | 80 x 150 | oil on canvas’

Cena wylicytowana: 4 500
Estymacja: 6 000 - 9 000

ID: 68376