14 marca 2019, godz. 19:00

Karol Komorowski
(ur. 1994)

"Wyszukiwanie", 2015 r.

druk UV/aluminium, 100 x 100 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KAROL KOMOROWSKI | "WYSZUKIWANIE" 2015, 1/1 | UNIKAT'

unikat

Cena wylicytowana: 1 300
Estymacja: 2 000 - 5 000
- Przygody z Op-artem, Fundacja Stefana Gierowskiego, Warszawa, 2017
- Karol Komorowski, Magdalena Żołędź, Justyna Dryl, Rzekoma Śmierć Fotografii czyli Traktat o Nieumarłych Obrazach, Różnia, Warszawa, 2016
- Karol Komorowski, Der Sogenannte Tod Der Fotografie, Zwitschermaschine, Berlin, 2016
Artysta wizualny, filmowiec. W latach 2012-16 związany z warszawską Lookout Gallery. Obecnie zajmuje się post-cyfrową sztuką optyczną tworząc obiekty i instalacje nawiązujące do medium fotografii. Reżyser filmów, m.in. “November / December” (2017), “Mercallo” (2018). Autor książek, m.in. “Piszę na żywo, jak żywo?” (2016), “Wypierdalaj ze sztuki” (2016). Założyciel przestrzeni wystawienniczej Różnia, współprowadzonej z Anną Sidoruk w latach 2016-17.

ID: 67407