14 marca 2019, godz. 19:00

Krzysztof Nowicki
(ur. 1988, Bydgoszcz)

"Św. Jan Ewangelista" (Tycjan), 2014 r.

olej/płótno, śr.: 40 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof | Nowicki | św. Jan Ewangelista | 2014'

Cena wylicytowana: 1 200
Estymacja: 1 500 - 2 800
W 2013 ukończył studia na wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w pracowni prof. Teresy Miszkin. Laureat głównej nagrody 12. edycji Konkursu Artystyczna Podróż Hestii (2013).

ID: 67390