Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989 - pierwsze obiekty

14 marca 2019, godz. 19:00

Rafał Bujnowski
(ur. 1974, Wadowice)

"Graboszyce", 2002 r.

olej/płótno, 60,5 x 81,5 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'GRABOSZYCE | BUJNOWSKI / 2002'

ID: 67218