Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989 - pierwsze obiekty

14 marca 2019, godz. 19:00

Piotr Uklański
(ur. 1968, Warszawa)

Bez tytułu (Bitwa pod Laskami, 1914), 2010 r.

żywica epoksydowa/płótno, 228,6 x 152,4 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ''UNTITLED (BATTLE OF LASKI 1914)' | P.U. 2010' oraz wskazówka montażowa

ID: 65670