Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989 - pierwsze obiekty

14 marca 2019, godz. 19:00

Jadwiga Sawicka
(ur. 1959, Przemyśl)

Czyli płacz jest zbawienny dla ciała..., 1996 r.

olej/płótno, 130 x 90 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'JADWIGA | SAWICKA | 1996'

ID: 67210