7 lutego 2019, godz. 19:00

Stanisław Rzepa
(1906 Żerniki - 1993 Warszawa)

"Tematy konieczne (etap)", 1958 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 25 x 38 cm (zadruk)

sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '5/10 Tematy konieczne (etap) S. Rzepa 58'

Cena wylicytowana: 500
Estymacja: 700 - 1 200

ID: 61813