7 lutego 2019, godz. 19:00

Jerzy Nowosielski
(1923 Kraków - 2011 Kraków)

Bez tytułu, 1999 r.

serigrafia barwna/papier, 60,5 x 50 cm (zadruk)

sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Jerzy Nowosielski 1999', oraz opisany l.d.: '24/25'

Cena wylicytowana: 11 000
Estymacja: 8 000 - 12 000

ID: 66525