12 lutego 2019, godz. 19:00

Maciej Kozłowski
(ur. 1976)

Podróż 201, 2015 r.

akryl/płótno, 170 x 100 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kozłowski | 2015 | PODRÓŻ 201'

Cena wylicytowana: 2 000
WYSTAWIANY:
- Maciej Kozłowski, Podróże, Pawilon Nowa Gazownia, Poznań, 1-27.04.2017
Jest absolwentem Wydziału Edukacji Artystycznej poznańskiej ASP, którą ukończył w 2001 r. Laureat Grand Prix konkursu „Obraz Roku 2003”. Autor wystaw indywidualnych m.in. w Galerii Piekary w Poznaniu (2007) i Galerii Karowa w Warszawie (2008). Uczestnik ważnych ekspozycji zbiorowych m.in. Supermarket Sztuk III, Galeria DAP, Warszawa (2002); Biennale Bielska Jesień, Galeria BWA, Bielsko-Biała (2003); Pokolenie Pi, Galeria Szyperska, Poznań (2004); Ludzie i Zwierzęta, Galeria Stary Browar, Poznań (2004); Złudne Oczekiwania, Kunsthalle Darmstadt, Niemcy (2005); Gentlemens story club, CK Zamek, Poznań (2005); Zmiana Warty, Galeria Stary Browar, Poznań (2005); Nowe tendencje w malarstwie polskim, Galeria BWA, Bydgoszcz (2006). Jego prace znajdują się znaczących kolekcjach prywatnych i publicznych m.in. Wielkopolskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych.

ID: 67224