12 lutego 2019, godz. 19:00

Michał Mroczka
(ur. 1984)

Port belgijski, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm

sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'MROCZKA | 2018 | PORT BELGIJSKI'

na odwrociu opisany: 'MICHAŁ | MROCZKA | "PORT | BELGIJSKI" | 2018 | AKRYL | 120 x 80'

Cena wylicytowana: 4 500
W 2004 ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Rzeszowie ze specjalizacją snycerstwo. W 2009 uzyskał dyplom z malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Od 2007 współtworzy grupę artystyczną Niezależna Akademia Frenetyków. Od 2010 jest współzałożycielem autonomicznej lubelskiej galerii Kamienica Cudów. Należy do Stowarzyszenia Pracownia Otwarta w Lublinie. Jest współtwórcą makiety śródmieścia przedwojennej Warszawy w Teatrze Kamienica. Tworzy i mieszka w Warszawie.

ID: 66637