12 lutego 2019, godz. 19:00

Łukasz Wyśmierski
(ur. 1989, Żnin)

Z cyklu 'Przestrzenie', Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'Wyśmierski 2018'

Cena wylicytowana: 1 100
Student Grafiki wydawniczo-reklamowej w Collegium da Vinci w Poznaniu. Artysta związany jest ze środowiskiem street art'u, gdzie od kilku lat prężnie działa organizując festiwale i warsztaty. Członek grupy Saloon Rebels. Jak sam mówi, najbardziej inspirują go relacje międzyludzkie i emocje.

ID: 66726