12 lutego 2019, godz. 19:00

Hanna Rozpara
(ur. 1990, Sosnowiec)

Camo N, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2017'

na odwrociu opisany: '"CAMO N" HANNA ROZPARA 2017'

Cena wylicytowana: 2 200
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach (dyplom w Pracowni Druku Płaskiego, 2014). Studiowała w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Antwerpii w ramach programu Erasmus. Jest doktorantką w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. W swoich realizacjach artystycznych dąży do uzyskania obrazu oddziałującego na widza, pobudzającego intuicyjne, nieracjonalne pokłady świadomości. Porusza szeroko rozumiany temat wojny, kamuflażu, bezpostaciowości i zjawisk chaotycznych. Jej prace wystawiane były na 17. wystawach indywidualnych oraz na ponad 80. wystawach zbiorowych w kraju i za granicą.

ID: 66729