ART OUTLET. Sztuka Dawna

21 marca 2019, godz. 19:00

Marian Nowicki
(1904 - 1939 )

Góral na koniu

olej/sklejka, 20 x 14,5 cm

sygnowany l.d.: 'M. Nowicki'

Estymacja: 1 200 - 2 000
Studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Pracował w pracowni malarskiej Wojciecha Kossaka, gdzie nabył umiejętności podmalowując płótno mistrza.

ID: 61528