ART OUTLET. Sztuka Dawna

21 marca 2019, godz. 19:00

Michał Maksymilian Rekucki
(1884 Nowy Targ - 1971 Kraków)

"Akt z ptakami"

olej/płótno, 112 x 82 cm

Estymacja: 6 000 - 9 000
- zbiory rodziny artysty

ID: 59879