ART OUTLET. Sztuka Dawna - pierwsze obiekty

21 marca 2019, godz. 19:00

Jakub Zucker
(1900 Radom - 1981 Nowy Jork)

Pejzaż z domami

olej/płótno, 60 x 73 cm

sygnowany p.d.: 'J. ZUCKER'

- Skinner Auctioneers, Boston, wrzesień 2014

ID: 64856