Sztuka Dawna: XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie

7 marca 2019, godz. 19:00

Malarze warszawscy (pocz. XX w.)

Paleta malarska, 1912 r.

olej/deska, 85,5 x 123,5 cm

sygnowana wewnątrz przedstawienia przez dziesięciu artystów oraz datowana: ‘1912’

Stefan Bukowski (1878 - 1929); Tadeusz Cieślewski (ojciec) (1870 - 1956); Władysław Dietrich (1862 – 1914); Konstanty Górski (1868 - 1934); Apoloniusz Kędzierski (1861 - 1939); Antoni Piotrowski (1853 - 1924); Józef Ryszkiewicz (1856 - 1925); Stanisław Sawiczewski (1866 - 1943); Czesław Tański (1863 - 1942); Bronisław Wiśniewski (1866 - 1939)

Estymacja: 28 000 - 40 000

ID: 67471