Sztuka Dawna: XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie

7 marca 2019, godz. 19:00

Franz von Lenbach
(1836 Schrobenhausen, Niemcy - 1904 Monachium)

Portret Guido hrabiego Henckel von Donnersmarck, 1896 r.

olej/płótno, 99 x 77 cm

sygnowany i datowany p.g.: 'F.Lenbach | 1896'

Estymacja: 30 000 - 40 000
- kolekcja prywatna, Warszawa
Opinie
- historyczno-artystyczna opinia dr Sonji von Baranow identyfikująca modela z dn. 12 stycznia 2019 roku

ID: 63486