Aukcja Charytatywna Kolekcji mBanku dla WOŚP (wyniki)

13 stycznia 2019, godz. 18:30

Jerzy Tadeusz Mróz
(1946 Łódź - 2010 Łódź)

Z cyklu "Strachy"

olej/płótno, 65 x 65 cm (w świetle oprawy)

sygnowany p.d.: 'JERZY T. MRÓZ'

Cena wylicytowana: 10 000
Artysta był absolwentem Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Mariana Jaeschke. Jego prace były prezentowane na licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą m.in. we Francji, w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Austrii, Hiszpanii, Szwecji i Danii. Uprawiał malarstwo olejne, akwarelę oraz rysunek.

ID: 66228