17, 18 i 19 czerwca zmiana godzin otwarcia galerii. ×

Aukcja Charytatywna Kolekcji mBanku dla WOŚP (wyniki)

13 stycznia 2019, godz. 18:30

Władysław Ratusiński

Sień kamienicy

akryl/płótno, 100 x 81 cm (w świetle oprawy)

sygnowany p.d.: 'W Ratusiński'

Cena wylicytowana: 1 000
Malarz i publicysta częstochowski. Władysław Ratusiński jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. W swoim dorobku ma liczne wystawy indywidualne i zbiorowe w kraju i zagranicą.

ID: 66209