17, 18 i 19 czerwca zmiana godzin otwarcia galerii. ×

Aukcja Charytatywna Kolekcji mBanku dla WOŚP (wyniki)

13 stycznia 2019, godz. 18:30

Michał Baca
(ur. 1958, Kraków)

"Bratki", 1993 r.

olej, tempera/płótno, 50 x 75 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'MBaca 1993'

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ BACA | "BRATKI" | 75 x 50 tempera, olej'

Cena wylicytowana: 1 000
Studiował na wydziale malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 1983 uzyskał dyplom w pracowni prof. Juliusza Joniaka. Swoje prace prezentował na wielu wystawach, m.in. w Krakowie, Gdańsku, Warszawie, Tarnowie, Zielonej Górze, Zakopanem, Olsztynie, a także w Akwizgranie, Frankfurcie, Wiedniu, Holandii i Austrii. Uczestniczył w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych w kraju i zagranicą, m.in. we Francji, Szwecji, Danii, Niemczech, Japonii i USA.

ID: 66227