Aukcja Charytatywna Kolekcji mBanku dla WOŚP (wyniki)

13 stycznia 2019, godz. 18:30

Edward Dwurnik
(1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

"W-wa Falenica", 1992 r.

akwarela/papier, 36 x 49 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'W-WA - FALENICA E. DWURNIK 92'

Cena wylicytowana: 24 000

ID: 66211