17, 18 i 19 czerwca zmiana godzin otwarcia galerii. ×

22 stycznia 2019, godz. 19:00

Bartosz Michał Hoppe-Sadowski
(ur. 1985, Wrocław)

Landscape CXI, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 130 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI "LANDSCAPE CXI" 2018'

Cena wylicytowana: 1 400
Studiował na wydziale malarstwa i rzeźby w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Uprawia malarstwo, rzeźbę, rysunek. Uczestniczył w wielu wystawach i plenerach. Inspiruje się między innymi pejzażem, przyrodą oraz naturą. Tworzy obrazy wielkoformatowe jak i miniatury. Maluje w sposób dekoracyjny. Jego prace charakteryzują się bogatą gamą kolorystyczną, używa wyrazistych środków formalnych odważnie łączy je w całość.

ID: 66103