17, 18 i 19 czerwca zmiana godzin otwarcia galerii. ×

22 stycznia 2019, godz. 19:00

Malwina de Brade
(ur. 1968)

Gołębie , 2018 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm

sygnowany l.d.: 'de | BR | AD | E'

na odwrociu opisany: 'de | BR | AD | E | 2018'

Cena wylicytowana: 1 400
Ukończyła Wydział Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie dyplomem u prof. Janusza Stannego oraz aneksem z grafiki warsztatowej u doc. Krzysztofa Wyznera. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. Zajmuje się ilustracją książkową, rysunkiem, malarstwem, fotografią i grafiką warsztatową, animacją. Współpracuje przy tworzeniu kostiumów, charakteryzacji i scenografii. Pracuje jako redaktorka oraz jako wykładowca w Wyższej Szkole Artystycznej. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków, grupy fotograficznej Szare Dni.

ID: 66076