22 stycznia 2019, godz. 19:00

Bastien Ducourtioux
(ur. 1987, Gueret, Francja)

Bloody morning, 2018 r.

akryl/płótno, 140 x 120 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Bloody Morning" 2018 | BASTIEN DUCOURTIOUX'

Cena wylicytowana: 1 500
Francuski malarz pochodzący z Tuluzy. W 2012 ukończył studia na kierunku Graphic Design. Rok później przyjechał do Polski kontynuować naukę w poznańskiej School of Form. Ostatnio szlifuje swoją technikę i warsztat we Wrocławiu. Fascynują go ludzie i ich oblicza, w swojej twórczości koncentruje się na ich portretowaniu w różnych momentach, próbując tym samym uchwycić ich jednostkowość i unikalne rysy.

ID: 66042