17 i 18 czerwca zmiana godzin otwarcia galerii. ×

22 stycznia 2019, godz. 19:00

Sonia Ruciak
(ur. 1987, Szczecin)

Okoliczności, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 150 cm

sygnowany p.d.: ‘Ruciak S.‘

Cena wylicytowana: 5 500

ID: 66548