22 stycznia 2019, godz. 19:00

Sonia Ruciak
(ur. 1987, Szczecin)

Okoliczności, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 150 cm

sygnowany p.d.: ‘Ruciak S.‘

Cena wylicytowana: 5 500
Absolwentka Wydziału Malarstwa wrocławskiej ASP. Trzykrotna stypendystka Prezydenta miasta Szczecina (2005, 2006, 2007) oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2011/2012). Dyplom z Malarstwa oraz Projektowania Malarstwa w Architekturze i Urbanistyce nominowany do ogólnopolskiego konkursu „Najlepszych Dyplomów Akademii Sztuk Pięknych 2012 roku” w Gdańsku.

ID: 66548