17, 18 i 19 czerwca zmiana godzin otwarcia galerii. ×

22 stycznia 2019, godz. 19:00

Alicja Kappa
(ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Wspomnienie lata, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 80 x 120 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'Alicja Kappa | 2018 r'

Cena wylicytowana: 2 800
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusz Gepperta we Wrocławiu. Dyplom uzyskała w 2000 roku. Malarstwo studiowała w pracowni prof. Wandy Gołkowskiej i prof. Piotra Błażejewskiego. Ważniejsze wystawy: Ogólnopolska Wystawa Marynistyczna 'BARWY MORZA', Gdynia 2014; Finalistka Międzynarodowego konkursu ArtSland 2,3 i 5 rundy, USA, 2014; Prix de Peinture de L'Ebouillanté 2014, 2013 Paryż; Art Brownie ZOO, Toronto 2013; Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu 2014; Konkurs malarstwa 'Ogrody 2013', BWA Zamek Książ Wałbrzych; II Międzynarodowy Konkurs Malarski, Przestrzeń Publiczna – Konteksty, Galeria Profil CK Zamek, Poznań; Triennale malarstwa młodych, wystawa finalistów konkursu, Częstochowa.

ID: 66443