17 i 18 czerwca zmiana godzin otwarcia galerii. ×

22 stycznia 2019, godz. 19:00

Urszula Kałmykow
(ur. 1986, Białowieża)

Woda jak lustro, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 150 cm

sygnowany na odwrociu: 'KAŁMYKOW'

Cena wylicytowana: 2 200

ID: 66547