Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

31 stycznia 2019, godz. 19:00
115

AUTOR NIEROZPOZNANY
1. POŁ XIX w.

Pałac Namiestnikowski w Warszawie

staloryt/papier, 11,4 x 16,9 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany na płycie nazwiskami artystów l.d.: 'Guillaumot del', śr.d.: 'Lemaitre direxit' oraz p.d.: 'Traversier Sc'

opisany na płycie śr.d.: 'Palais des Lieutenants du Roi à Varsovie', śr.g: 'POLOGNE' oraz p.g.: '48'

Cena wylicytowana: 600
Estymacja: 600 - 1 000

ID: 66389