Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

31 stycznia 2019, godz. 19:00
94

Samuel Cygler
(ur. 1945 r.)

U dentysty - zbiór trzech prac, lata 30. r.

autolitografia/papier, 21,9 x 27,6 cm (zadruk)

sygnowany ołówkiem p.d.: 'Cygler', opisany l.d.: 'autolit.'

Cena wylicytowana: 4 000
Estymacja: 4 500 - 6 000

ID: 66269