Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

31 stycznia 2019, godz. 19:00
80

Stanisław Wojewódzki
(1907 - 1963)

"Podwórko z ulicy Wronieckiej w Poznaniu", 1934 r.

suchoryt/papier, 24,5 x 17 cm (arkusz)

sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: ‘St Wojewódzki | 1934.’, opisany l.d.: ‘Podwórko z ulicy Wronieckiej w Poznaniu | suchoryt’

sygnowany i datowany na płycie monogramem wiązanym: 'SW | 1934'

Cena wylicytowana: 1 000
Estymacja: 600 - 1 000

ID: 63334