Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

31 stycznia 2019, godz. 19:00
78

Aleksander Hillenbrand
(XIX - XX w.)

"Warszawa - dachy i wieża Katedry", 1921 r.

akwaforta kolorowana/papier , 14 x 11,5 cm (zadruk)

sygnowany i datowany ołówkiem p.d.:'A. Hillenbrand 921', opisany l.d.: 'Warszawa - dachy i wieża Katedry | (I)'

Cena wylicytowana: 900
Estymacja: 600 - 1 200

ID: 64002