Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

31 stycznia 2019, godz. 19:00
59

Maria Werten
(1888 - 1949)

"The coachman"

litografia barwna/papier, 47,7 x 63 cm

sygnowany na kamieniu p.d.: 'MARIA WERTEN'

opis typograficzny u dołu: ‘THE INTERNATIONAL SCHOOL OF ART | WARSAW STUDIO, MARYA WERTEN, ARTIST’, ‘THE COACHMAN’, ‘PRINTED IN POLAND | WARSAW, JAN COTTY’

Cena wylicytowana: 500
Estymacja: 700 - 1 000

ID: 57052