Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

31 stycznia 2019, godz. 19:00
54

Józef Galuba

"Sprzedawca baloników"

litografia/papier, 31,5 x 20,5 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany ołówkiem l.d.: 'J.Galuba'

Na odwrocie opisany: 'Litografia p.t. | „Sprzedawca baloników” | Wystawiana na | wystawie w A.S.P. | w Bejrucie w 1947 r. | Józef Goluba'

Cena wylicytowana: 400
Estymacja: 600 - 1 000

ID: 66588