Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

31 stycznia 2019, godz. 19:00

Karl Heinz Fenske
(1912 - 19630

Ostra Brama w Wilnie, 1934 r.

drzeworyt/papier, 27,8 x 21,8 cm (zadruk)

sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Karl Heinz Fenske 934'

Cena wylicytowana: 900
Estymacja: 1 000 - 1 800
Grafik zaliczany do wileńskiej szkoły grafiki, tworzył w okresie międzywojennym.

ID: 66580