Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

31 stycznia 2019, godz. 19:00

Wiktoria Goryńska
(1902 - 19450

Czarny Kot, 1925 r.

drzeworyt barwny/papier, 16,5 x 14,5 cm (zadruk)

sygnowany ołówkiem p.d.: 'Wiktoria Goryńska', datowany l.d.: '1925'

Cena wylicytowana: 1 900
Estymacja: 1 400 - 3 000
- Porównaj: Sztuka Wszędzie. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie 1904 - 1944 katalog wystawy, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie 2012, s. 275 (il.)

ID: 66571