Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

31 stycznia 2019, godz. 19:00

Lucjan Kobierski
(1889 - 19430

"Wieczór", 1929 r.

drzeworyt barwny/papier, 19 x 15,5 cm (zadruk)

sygnowany i datowany ołówkiem p.d: 'L.KOBIERSKI 1929 r.', opisany l.d: '"Wieczór"'

Cena wylicytowana: 500
Estymacja: 800 - 1 400

ID: 66581