Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

31 stycznia 2019, godz. 19:00

Kazimierz Młodzianowski / Dąbrowa
(1880 - 1928)

"Brygadier Piłsudski"

litografia/papier, 22,5 x 18 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany, datowany i opisany ołówkiem l.d.: 'Swemu Komendantowi | Młodzianowski | dn 17/5 916'

Cena wylicytowana: 1 100
Estymacja: 1 400 - 2 200
- Hanna Widacka, Katalog portretów osobistości polskich i obcych w Polsce działających, Biblioteka Narodowa, t. 4, Warszawa 1994, poz. 3937
- Wacława Milewska, Maria Zientara, Sztuka Legionów Polskich i jej twórcy 1914-1918 r., Kraków 1999, s. 222

ID: 66597