Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

31 stycznia 2019, godz. 19:00

Witold Rzegociński
(1883 Kraków - 1969 Kraków)

Hucułka

akwatinta/papier, 48 x 37 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany ołówkiem p.d.: 'Rzegociński W.'

Cena wylicytowana: 1 100
Estymacja: 1 400 - 2 000
Stan zachowania
papier zrolowany, wymięty, pogięty, zabrudzony, na krawędziach przedarcia, na odwrociu zacieki

ID: 65780