ART OUTLET: Sztuka Współczesna (wyniki)

24 stycznia 2019, godz. 19:00

Adam Bakalarz
(ur. 1989, Tychy)

"GO2", 2014 r.

akryl/płótno, 150 x 110 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'A. Bakalarz | 2014 | "GO2"'

Cena wylicytowana: 3 800
Estymacja: 4 000 - 7 000
- kolekcja prywatna, Warszawa
Absolwent grafiki Wydziału Sztuki UP w Krakowie. Zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową i rzeźbą. Dyplom obronił w 2016 roku pod kierunkiem dr. Stanisława Cholewy w pracowni wklęsłodruku. Jego prace znajdują się w kolekcjach w Polsce i za granicą.

ID: 65117