ART OUTLET: Sztuka Współczesna (wyniki)

24 stycznia 2019, godz. 19:00

Jarosław Kawiorski
(ur. 1955, Nowy Sącz)

"Cztery postaci", 2002 r.

olej/płótno, 149,5 x 199,5 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAROSŁAW KAWIORSKI | "CZTERY POSTACI" 2002'

Cena wylicytowana: 3 000
Estymacja: 4 000 - 6 000
Absolwent krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, dyplom uzyskał na wydziale malarstwa pod kierunkiem Jana Szacenbacha. Zajmuje się malarstwem figuratywnym i grafiką. W czasie stanu wojennego działał w ruchu kultury niezależnej. Od 1995 jest wykładowcą Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Laureat II Krajowego Biennale Młodych „Droga i Prawda”.

ID: 64564