ART OUTLET: Sztuka Współczesna

24 stycznia 2019, godz. 19:00

Ryszard Zając
(1929 Kosów - 2016 Warszawa)

"Architektura - Italia", 1976 r.

olej/płótno, 65 x 92 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'RY|ZA|76'

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RYSZARD ZAJĄC | ARCHITEKTURA - ITALIA | /65x92/ | 1976 | RA'

Estymacja: 9 000 - 12 000
Studiował w latach 1948 - 1954 na Politechnice Szczecińskiej, a następnie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Od roku 1963 należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Swoje prace wystawiał w Anglii, Włoszech, Francji, Japonii, Szwajcarii, Polsce, Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Niemczech. Jego prace znajdują się w kolekcjach na całym świecie.

ID: 66445