17 i 18 czerwca zmiana godzin otwarcia galerii. ×

ART OUTLET: Sztuka Współczesna (wyniki)

24 stycznia 2019, godz. 19:00

Jerzy Nowosielski
(1923 Kraków - 2011 Kraków)

Kompozycja abstrakcyjna, 1965 r.

olej/płótno, 80,5 x 61 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'JERZY Nowosielski 1965'

Cena wylicytowana: 120 000
Estymacja: 130 000 - 180 000
Opinie
- autentyczność pracy skonsultowana z Fundacją Nowosielskich w Krakowie
- Jerzy Nowosielski. Malarstwo, BWA Kraków, 1974

ID: 43365