ART OUTLET: Sztuka Współczesna (wyniki)

24 stycznia 2019, godz. 19:00

Edward Dwurnik
(1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

"Plac Zamkowy", 2015 r.

olej/płótno, 73 x 100 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'E. DWURNIK | 2015'

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2015 | E. DWURNIK | "PL. ZAMKOWY" | NR: XI - 757 - 5290'

Cena wylicytowana: 26 000
Estymacja: 20 000 - 30 000

ID: 66412