ART OUTLET: Sztuka Współczesna

24 stycznia 2019, godz. 19:00

Edward Dwurnik
(1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

"Maki w Mikołajkach", 2017 r.

olej/płótno, 65 x 81 cm

sygnowany i datowany p.d.: '2017 E DWURNIK'

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2017 | E. DWURNIK | "MAKI | W MIKOŁAJKACH" | NR: XXIII - 1146 - 6805'

Estymacja: 8 000 - 15 000

ID: 66550