Polski New Look (wyniki)

6 listopada 2018, godz. 20:00
221

Indyk wzór z roku 1956

Zakłady Porcelany Stołowej "Ćmielów" w Ćmielowie, Polska, proj. Mieczysław Naruszewicz

natrysk/porcelana malowana, 9 x 11,5 x 6,5 cm

na spodzie wycisk: 'IWP' oraz wypis: 'C-130-609'

Cena wylicytowana: 800
Estymacja: 1 200 - 2 000
Stan zachowania
drobne skazy na malaturze
- por. Joanna Hübner-Wojciechowska, Lata 60. XX w. Sztuka Użytkowa. Przewodnik dla kolekcjonerów, Warszawa 2014, s. 274 (il.)
- por. Bolesława Kołodziejowa, Zbigniew M. Stadnicki, Zakłady Porcelany Ćmielów, Kraków 1968, b.n.s., il. 170

ID: 62323