Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska

17 października 2018, godz. 18:30

Natalia LL / Natalia Lach-Lachowicz
(ur. 1937, Żywiec)

Sztuka konsumpcyjna, 1975-2016 r.

fotografia barwna/płótno, 30 x 40 cm/każda część/

sygnowany l.d.: 'Natalia LL' i datowany p.d.: '1974' sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'NATALIA LL "CONSUMER ART" 1974'

Cena wywoławcza: 35 000
Estymacja: 40 000 - 60 000

ID: 62505