Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska

17 października 2018, godz. 18:30

Kamil Kukla
(ur. 1989, Tarnów)

17JAS, 2017 r.

olej/płótno, 170 x 170 cm

sygnowany i opisany na odwrociu: 'Kamil | Kukla | 17JAS'

Cena wywoławcza: 7 500
Estymacja: 10 000 - 15 000
Zajmuje się̨ malarstwem, rysunkiem, grafiką cyfrową oraz muzyką eksperymentalną. Uczestniczył w wystawach, m.in. w BWA w Tarnowie, Galerii Le Guern w Warszawie, Knoll Gallery w Wiedniu, MOCAK w Krakowie, MODEM w Debreczynie, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, Galerii m2 w Warszawie. W 2016 roku został laureatem Nagrody Fundacji Grey House - 6. edycja konkursu na najciekawszą osobowość́ artystyczną roku. Jego prace znajdują̨ się̨, m.in. w kolekcjach Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK, Muzeum Narodowym w Gdańsku oraz w licznych kolekcjach prywatnych.

ID: 62499