Aukcja charytatywna krzeseł z lat 60. XX w. z wystawy Obcy w domu. Wokół Marca ‘68 (wyniki)

24 września 2018, godz. 19:00

Krzesło typ 1300 lata 60. XX w.

Słupskie Zakłady Mebli, Słupsk

drewno, tkanina, 84 x 47 x 59 cm

Cena wylicytowana: 2 400
Stan zachowania
Współczesna tapicerka. Przetarcia i odpryski lakieru.

ID: 63876